کیان گسترش سلامت آسیا
کیان گسترش سلامت آسیا
مشاوره رایگان: 18 - 35425517 051

محصولات کیان گسترش

پس باکس (Passbox)

پس باکس (Passbox)

در صنعت داروسازی به حداقل رساندن میزان آلودگی قابل انتقال از طریق مواد و لوازم ضروری می باشد که با توجه به کلاس بندی و حساسیت تمیزی استفاده از پس باکس یا پس توروباکس ما بین فضاها الزامی ست .

پلنیوم باکس

پلنیوم باکس

برای انتقال هوا به دریچه هایی با طول بلند از پلنیوم باکس استفاده می شود, پلنیوم باکس نوعی باکس اختلاط هوا بوده که در آن می توان با توجه نوع طراحی آن هوا را به صورت کاملا لایه ای و آرام توزیع نمود.امکانات پلنیوم باکس:                                        

-  هوادهی یکنواخت در دریچه های خطی با طول های بالا                                        

- استفاده از عایق های صوتی و حرارتی در داخل پلنیوم                                        

- لبه نگهدارنده برای قرار گرفتن بست های خرچنگی دریچه های اسلوت                                        

-  ساخته شده از ورق آهن گالوانیزه                                        

- قابلیت ساخت در ابعاد مختلف متناسب با شرایط عملکرد و سفارش

روشنایی اتاق تمیز

روشنایی اتاق تمیز

چراغهای مخصوص اتاق تمیز ، کاملاً هوابند و غیر قابل نفوذ هستند و کلیه تعمیرات نیز از بالای سقف بدون نیاز ورود تعمیرکاران به داخل اتاق تمیز صورت می پذیرد .با توجه به میزان شدت روشنایی مورد نیاز کارفرما (LUX) در فضاهای مختلف اتاق تمیز و با استفاده از نرم افزارهایی مانند DIALUX، تعداد سیستم روشنایی لازم، تعیین و بر مبنای چیدمان دریچه های هوا، جانمایی می گردد .                                        


درب ها(تک لنگه و دولنگه)

درب ها(تک لنگه و دولنگه)

درب ساخته شده از دولایه با ضخامت استاندارد 5 میلیمتر با بهترین درجه کیفیت، از جنس پانل با و جنس چهارچوب و فریم دور درب از جنس آلومینیوم با عملیات حرارتی و آنودایز می باشد. درب ها دارای پوشش کاملاً صاف و مناسب جهت اتاق تمیز هستند و چهارچوب مناسب درب ها و همچنین اتصالات مناسب جهت سهولت اتصال و  یکپارچگی با پانل ها از دیگ ویطگی های درب ها می باشد.                                        

دارای قابلیت اضافه کردن و نصب اینترلاک در صورت لزوم.

ضخامت نهایی درب ها 60 میلیمتر می باشد و با پارامتر  gasketsتولید شده است.

برای درب ها حداقل دو لولا جامد طراحی شده که دوام لازم برای یک عملیات طولانی ماندگار داشته باشد.

همچنین در صورت تمایل قابلیت اضافه کردن پنجره به آن ها میسر می باشد که شیشه آن ها از جنس غیرقابل نفوذ می باشد و به مرور دچار خط و خش نخواهند شد (جهت توضیحات بیشتر به پاراگراف پنجره مراجعه گردد) و با چسب سیلیکون کاملاًSeal  می گردند.

درب های دو لنگه نیز به همین ویژگی ها مجهز می باشند.

پنجرهای غیرقابل نفوذ

پنجرهای غیرقابل نفوذ

این پنجره ها قابلیت نصب در پانل ها و درب ها را دارا هستند، ابعاد آن ها متناسب با فضا و از دو شیشه به قطر هر کدام 3 میلیمتر استفاده می شود که کاملاً مناسب جهت استفاده در اتاق های تمیز می باشند. در فضای داخلی از ژل Desiccants جهت جلوگیری کامل از ورود و نفوذ گرد و غبار و رطوبت استفاده شده است. همچنین از چسب سیلیکون مخصوص دورتادور پنجره جهت آب بندی نهایی استفاده گردیده است.

دیوارهای اتاق تمیز

دیوارهای اتاق تمیز

ساندویچ پانل (ساندویچ پنل) دیواری یک نوع دیوار پیش ساخته مدرن و عایق می باشد. این دیوار پیش ساخته یک ساختار سبک و چند لایه است که از دو طرف به دو لایه محدود شده است و در بین این دو لایه فوم عایق پلی اوریتان تزریقی سبک و پایدار با ویژگی های خاص فیزیکی تزریق گردیده استلایه های دو طرف ساندویچ پانل های دیواری میتوانند از ورق های گالوانیزه، آلوزینک، استنلس استیل، آلومینیوم، مس، فایبر گلاس، گچ برگ و یا PVC تشکیل شده باشند. لایه فوم عایق پلی اوریتان تزریقی با کلاس مقاومت در برابر آتش سوزیB1 و یاB 2 در استاندارد DIN 4102 و فشردگی (دانسیته) kg/ m³ 40در بین دو ورق تزریق میگردد و ضخامت ساندویچ پانل ها 60میلیمتر با عرض 960میلیمتر یا 110 میلیمتر در طول دلخواه می باشد.                                        

مقاومت در برابر آتش سوزی : B1                                        

کلاس : w/(mgk) 0.833                                        

رنگ : دارای جدول رنگبندی

فیلترباکس ها

فیلترباکس ها

تقاضای اصلی صنعت اتاق تمیز، تهویه مطبوع مناسب و کیفیت هوا است. توزیع هوا در این اتاق ها از طریق فیلتر هپا که در نگهدارنده های فیلتر هپا است، تامین می شود. بنابراین انتخاب یک فیلتر هپا مناسب برای یک نگهدارنده ای که نشتی نداشته باشد و جریان هوا را بدون عبور از فیلتر رد نکند بسیار مهم است. نگهدارنده های فیلتر هپا دارای 3 بخش هستند. فیلتر هپا، جعبه فیلتر( فیلترباکس هپا) و پخش کننده هوا گروه صنعتی مانا در این خصوص از فیلترباکس های دارای استاندارد EN1882 که با دستگاه DIN1496  تست و آزمایش شده اند استفاده می کند.

سقف اتاق تمیز

سقف اتاق تمیز

قابلیت راه رفتن بر روی سقف های کلین روم و ضخامت بین 40 تا 60 میلیمتر می باشد. اتصالات پانل ها به قطر 3 میلیمتر و با استفاده از سیلیکون مخصوص درز گیری می شوند. پانل ها و پروفیل های میانی به گونه ای با اتصالات خاص به هم وصل و محکم شده اند که جهت قرارگیری قطعات مربع شکل دریچه های سقفی و چراغ های روشنایی بسیار مناسب می باشند.

همچنین یکپارچگی و یکنواختی پانل های سقفی با پانل های دیواری در زیبایی هر چه بیشتر محیط مؤثر است.                                        

مقاومت در برابر آتش سوزی : B1                                        

کلاس : w/(mgk) 0.833                                        

رنگ : دارای جدول رنگبندی

کانال های هوا برای تامین هوا و اگزاست

کانال های هوا برای تامین هوا و اگزاست

سیستم داکتینگ از نوع استیل گالوانیزه و سایز مناسب با میزان توزیع و بازگشت هوا بر اساس قوانین  استانداردهای مهندسی محاسبه و اجرا می شود. سیستم داکتینگ بدون هیچ گونه نشتی نصب شده و تست  و راه اندازی می گردد. کانال ها شامل عایق از نوع الاستومری با ضخامت مناسب و روکش آلومینیومی می باشد.

کفپوش های بهداشتی اپوکسی (Epoxy)

کفپوش های بهداشتی اپوکسی (Epoxy)

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف و بدون هیچ‌گونه پستی و فرورفتگی است تا به محل رشد باکتری و میکروب تبدیل نشود.  

 چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح بتنی، فلزی و … دارد، همچنین امکان خط‌کشی و طراحی روی کفپوش وجود دارد و در رنگ‌های مختلف قابل‌اجرا است. به دلیل مقاومت مکانیکی بالا بهترین گزینه برای مکان‌های با ترافیک بالا است.

این دانش بر پایه ماده مرکب آمین است. به دلیل خاصیت پاک ‌کنندگی و محافظت از سطح در برابر باکتری جایگزین بسیار مناسب و سازگار با محیط، به‌جای مواد ضد باکتری شیمیایی است.  

کفپوش اپوکسی بهداشتی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی پوششی کاملاً محافظ است برخلاف پوشش‌ها و لایه‌های سطحی، برای همیشه روی سطح‌ فعال است. حتی درصورتی ‌که سطح صدمه‌دیده و یا دچار آتش‌سوزی شده باشد.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال (بهداشتی) معمولاٌ در صنایع نظامی، بیمارستان‌ها و بخصوص اتاق عمل، سالن کنفرانس، Clean room و …استفاده می‌شود. کفپوش اپوکسی بهداشتی همچنین در صنایع غذایی، صنایع دارویی و بهداشتی و به طور کل تمامی مکان‌هایی که آنتی باکتریال بودن و ضد گرد و غبار بودن سطح اهمیت داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.ویژگی‌های کفپوش اپوکسی بهداشتی:

-یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف.

-چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح مختلف   .

-مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده‌ها.

-مقاوم به اشتعال و عایق صوتی و حرارتی.

-ضد قارچ و باکتری، آنتی باکتریال و بهداشتی.

-نظافت آسان و سریع. ضد گرد و غبار.

-عمربالا،نگهداری و تعمیرات ارزان

پروفیل های کرو و اتصالات عناصر اتاق تمیز

پروفیل های کرو و اتصالات عناصر اتاق تمیز

اتصالات لازم جهت تکمیل اتاق تمیز عبارتند از :

-پروفيل نبشی آلومینیومی سخت کاری شده

-پروفيل ناوداني آلومينيومي60ميليمتري شاسي ريل كف

-پروفيل تي گريد سقفي آلومینیومی سخت کاری و آنودايز شده

-کروهایPVC  دیواری و سقفی مناسب اتاقهای تمیز  ساخت ايتاليا

-کروهای PVC زمینی مناسب اتاقهای تمیز  ساخت ايتاليا

-ترمینال PVCکنج داخلی و خارجی و در پوش کروها

-نبشی پیش رنگ شده جهت کنج های بیرونی

انواع هودهای لامینار ، شیمیایی و میکروبی

انواع هودهای لامینار ، شیمیایی و میکروبی

دریچه خورشیدی اتاق تمیز

دریچه خورشیدی اتاق تمیز